יום שבת, 9 ביולי 2011

בית משוגעים

אתמול התחלנו בשיפוץ בסלון, רק העברה של כמה נקודות חשמל ותאורה .... הבחורים הבטיחו לסיים עד הערב את הקידוחים ואפילו לשים חומר לסתימת החורים, והחומר מתייבש הרבה זמן ככה ששבת שלמה זה מעולה ואז יום ראשון על הבוקר לסיים עם הקוסמטיקה והצבע - ולהחזיר את החיים שלי לשפיות .
רק שהבחורים לא סיימו אתמול, ככה שאני תקועה עם כל הבלגן הזה כל השבת ורק מחר הם יבואו לסיים, ואלוהים יודע מתאי לצבוע ... להגנתם אני רק יגיד שהם עבדו ללא הפסקה כמעט ויצאו מפה כשהם נראים כמו אנשי שלג : )
ולהלן הבלגן :


שלושת החורים היו ההתחלה, בסוף הבחור מצא שם קבלים ועבר לקדוח ליד, ועוד קצת ליד ה"ליד" וככה הלאה והלאה, ועכשיו כמעט כל התיקרה פתוחה .וזה מה שמוציא אותי מדעתי . 3 ס''מ של אבק מגעיל ביותר (הוא ממש דק - כמו קמח) . זאת התמונה מהסלון, אבל בכל החדרים, אני חוזרת - בכל החדרים יש לפחות 1 ס''מ אבק דקיק על הכל ! ממש כרגע אני משאירה סימנים על המקלדת ! הכל מכוסה בו : ( והקטע הוא שאנחנו סגרנו את הדלתות ושמנו מחיצות של ניילון דו שכבתי במעבר ... זה לא עזר בכלל .


הסלון נראה כאילו אחרי הפצצה, כל החדרים נראים כאילו היו במדבר ועברו סופת חול קשה ויש לי אבק בשיניים ...


איזה כיף זה בית משלך !


---------------------------------------------------------------------


אני יודעת שיש בעיה להגיב ... בבלוג אחר של בלוגר שאני מגיבה בו התחלתי לשים פרופיל של אנונימי וזה עזר אבל עכשיו זה גם לא עובד , עברתי לפרופיל עם שם וקישור לאתר, שם שלכם או קינוי וקישור לבלוג או לאתר שלכם . בנתים זה עובד, אני לא יודעת אם זה יעבוד גם פה .

אני ינסה בקרוב לברר מה הבעיה, אבל בגלל שאני רואה את זה גם בבלוגים אחרים של בלוגר זו בטח תקלה שלהם.

תנסו בנתיים לשחק עם הפרופיל לבחירה או לשלוח לי מייל או מסר . וסליחה על האי נוחות : )

3 תגובות:

 1. ואווווו, איזה בלאגן....
  איך אתם מצליחים לחיות ככה?

  אנחנו הארכנו את חוזה השכירות שלנו רק כדי לא לגור בבית בזמן שמשפצים, ועכשיו אני אפילו מעריכה את זה עוד יותר :-)

  השבמחק
 2. עשיתם בשכל ! לנו לא הייתה האפשרות הזאת ... כל הבית הפוך אבל אנחנו מנסים לא לשים לב לזה כי אין לנו מה לעשות עם זה בנתיים. 3 ימים של שיפוץ כזה ואז מסדרים ... אני מסדרת : (
  אבל בנתיים בית משוגעים

  השבמחק
 3. הנה מצליח לי...אני אכתוב כאנונימית.
  הבלאגן והאבק מוכרים ומגעילים, אבל תתעודדי, אח"כ יהיה לך בית נהדר שהוא שלך. ותוכלי לשבת וליצור...
  נשיקות יקרה שלי
  ואם צריך עזרה, אני כאן.
  ליאור

  השבמחק