יום רביעי, 22 ביוני 2011

מתנה ליומולדת עם תוספת סקראפית קטנה

פוסט אחרון לפני המעבר ... התלבתתי מה להעלות, כפולה של המשך הטיול ברמות משה או את הפוסט הזה... ובסוף החלטתי להעלות את הפוסט הזה, משהו קטן וקליל בין כל הבלגן של הבית .

לפני כשלושה שבועות הייתה יומולדת לחבר יקר, בעלי רצה לתת לו יין רזרב משהו ... בקיצור משהו ממש טוב : )
ואני רציתי כמובן לצרף כרטיס ברכה, ואז עלה לי הרעיון הזה. גם ברכה וגם קישוט !
רשמתי את הברכה על תגית גדולה, החתמתי חתול קטן למטה (הוא מאוד אוהב חתולים) ושני פרחים, צרפתי גם עוד תגית קטנה ליופי, עליה החתמתי עוד "יומולדת שמח" אחד ופרח קטן . את התגיות קשרתי בחוט קשירה פשוט מה שנתן לקישוט התגיות מראה מחוספס יותר : )
אוף... למה הפרחים יצאו וורודים ?! טוב תתעלמו מהוורוד ודמיינו בורדו יין ... והפרח השני הוא בכלל ירוק כהה ...רעיון נחמד לקישוט בקבוק יין, מאוד פשוט והתוצאה ממש חמודה .

החבר שלנו מאוד אהב את המתנה ושיבח אותי על הנגיעה הסקראפתי הקטנה שלי

(הוא הבחור היחיד בנתיים שבאמת ובכנות התלהב מסקראפ ואפילו דיבר איתי על ה"טיפות" שעשתי בדף קיצי אחד ... והכפטורים שהדבקתי בדף אחר ... ולא הוא לא הומו).


זהו ... פוסט הבא יהיה כבר מהבית החדש ... אנחנו עוברים ביום ראשון, אני לא יודעת כמה זמן לא יהיה לי מחשב ... אז שיהיה המשך שבוע טוב לכולם. מקווה לחזור מהר ולא להשתגע : )

2 comments:

 1. אחלה רעיון...
  מעבר נעים!!!

  השבמחק
 2. סוף סוף, אחרי שכמה ימים הפוסט שלך היה פתוח אצלי על המחשב, אני מצליחה לכתוב תגובה! זה פשוט מופרע מה שקורה עם המחשב הזה....
  תשמעי, רעיון מהמם וביצוע משגע! אני מתה על זה!!!
  נשיקות
  ליאור

  השבמחק