יום שישי, 21 בינואר 2011

רכבת אווירית

נראה כאילו רק אתמול נגמר CHA ועכשיו כבר מתחיל CHA חדש ...
חלקית אני שמחה וחלקית מתוסכלת , שמחה כי יש ניירות ומוצרים חדשים מהממים, מתוסכלת כי אני יודעת שאין לי תקציב לכול מה שאני רוצה וגם אם היה לי תקציב לכל מה שאני חולמת עליו לא הייתי משתמשת בהכל ... פשוט יש קצת מדי תמונות וחברים ויותר מדי מוצרי סקראפ ! מה עושים כשכל חברה מייצרת כל חצי שנה כ 4 קולקציות חדשות ? נכון, יש חברות שאני אוהבת יותר, נכון, אני קונה רק חלק מהקולקציות ופה ושם ניירות בודדים ... אבל עדיין, זה המון !
וואו! זה נשמע כאילו אני באה בטענות : )
האמת היא שכל פעם שאני נכנסת להתעדכן בבלוגים של החברות ב"הצצות" למניהן אני מתחילה בתפילה זריזה, "אלוהים, בבקשה שאני לא יאהב את זה !" אבל זה ממש לא עובד ... ובכל פעם אני מוצאת את עצמי מושיטה יד לפתקים הקטנים ורושמת את השמות הלוהטים החדשים , תוך כמה ימים לפתק הבודד (שכבר מלא בכתב פצפון משני הצדדים) מצטרף פתק חדש שגם הוא לא נשאר ריק להרבה זמן .
אני כבר מתלהבת מדברים חדשים, מראה אותם לבעלי (שהדבר היחיד שהוא אוהב בזה זה העיניים הנוצצות שלי והחיוך ה"חצי זומם משהו וחצי משוגע" כמו שהוא מגדיר את זה ... ) ואז הוא שואל "מה גם את זה את רוצה לקנות?" (כאילו שזה לא ברור) ואז אני מרגיעה אותו ואומרת שהחבילות האלו לא יצאו בחודש הקרוב לחניות ! (לא שאני באמת יודעת ...)
אני מבינה אותו לגמרי, לא סתם קראתי לפוסט הזה "רכבת אווירית", מצב הסקראפ אצלי ממש זהה לתיאור הזה, לא מזמן קיבלתי חבילה מחו''ל (אחרי שקיבלתי כמה מהארץ) וברגע זה ממש תקועה חבילה אחרת במכס ואני כבר מתכננת את הקניה הבאה שלי ! לזה קוראים מכורה !
ועל מה כל המהומה אתם שואלים ? נתחיל בשתי החברות שאני הכי אוהבת : ) וובסטר פייג'ס ופרימה .
הנה כמה דפים בודדים - דף אחד מכל קולקציה ! של וובסטר פייג'ס :
זאת קולקציה שממש ממש אהבתי !את שתי הקולקציות הבאות אהבתי פחות אבל יש שם כמה דפים שקורצים לי ...

בזאת ממש התאהבתי !וזאת כל כך מרעננת ...ופרימה ...
הקולקציה הזאת פשוט מהממת (שמתם לב שאני אוהבת פרחים שאפשר לגזור)את זאת אהבתי פחות - איזה כיף ! אחת פחות !הקולקציה הזאת מזכירה לי מאוד את הקולקציה הקודמת שלהם (של הילדים) ואני אוהבת את הסגנון העדין הזהזאת קולקציה שאני לא סגורה אליה, היא בטעם שלי אבל אני לא יכולה עדיין להבין ... לא רואים טוב את כל הניירות ...ואת זאת אני אוהבת פחות למרות שאני אוהבת את הצבעים המרענניםאלו היו 5 דקות על השיגעון שלי : ) עכשיו אני מרגישה הרבה יותר טוב, בעיקר כי אני יודעת שאני לא לבד ושאתם אוהבים אותי : ) (אנחנו צריכים לפתוח מועדון סקראפיות אנונימיות) אבל גם הגלל שאני יודעת שעשיתי גם לכם קצת (או הרבה) חשק !
בפוסט הבאה עוד מוצרים חדשים שלצערי אהבתי ...

2 comments:

  1. ואת יודעת מה אני הכי אוהבת ברשומה הזו?
    אותך!
    ליאור

    השבמחק
  2. יש לך טעם טוב! אני מבינה את הסבל בכל המוצרים המתוקים ומעט הזמן והתצלומים...

    השבמחק