יום חמישי, 25 במרץ 2010

שני עיצובים בהירים זוהרים

את שני העיצובים עשיתי מקולקציית LEMONADE של בייסיק גריי (חולה אליהם) .
את העיצוב הזה עשיתי במשך יומיים, למה יומיים? כי התחלתי בערב עם רעיון מסויים שראיתי שלא נראה טוב אז עזבתי אותו והמשכתי למחרת עם רעיון אחר (אני עושה את הרבה, כשלא הולך לא עושים בכוח, חוץ מזה אני חולמת על עיצובים בלילה ולפעמים יש לי ממש הברקות, קצת חולני לא ?)
הרעיון הראשון היה לעשות מעבר צבע עם פרחים, להתחיל בירוקים ולסיים בצהובים אבל זה נראה מוזר ולא הבליט את התמונה
וזה הרעיון השני . עם צבעים זוהרים וחזקים הולך ביחד או צבע לבן או צבע שחור, בחרתי בלבן כדי לתת עוד יותר בהירות .השתמשתי בפאנץ' של מרטה ואת העלים עשיתי עם פנץ' עיגול

זה עוד עיצוב שלקח לי יחסית הרבה זמן, רציתי לשלב את הנייר סרטוטים (השקוף)
את הכותרת הגלית (עוד לא ידעתי איזו כותרת בדיוק) ואת הפרחים המגולגלים .
לא יודעת מה נפל עלי, בדרך כלל אני פשוט זורמת ועושה מה שבה לראש, בלי תיכנון ובלי סקיצה (למרות שבדרך כלל יש לי כמה עיצובים בראש שנותנים לי מוזה).
ובקיצור זה מה שיצא, בדף השקוף רשמתי קצת פרטים על היום שהיה לנו , הדף השקוף לא נראה פה ממש טוב, האמת שגם הצהב לא יצא משהו בצילום, באמת הוא יותר זוהר ובהיר והדף השקוף עובד ממש כמו ערפל.משום מה עוברת עלי תקופת העלים מפנץ' עיגול ... למרות שזה ממש מתאים, לא בדיוק פרח ולא בדיוק עלה ככה שלא עשיתי ברבי מבעלי : ) (הוא ממש נגנב מהפרחים האלה).
תלחצו על התמונה כדי לראות אותה בגדול .
חג אביב שמח !

2 comments:

 1. סאלי, איזה ניגוד בין הרשומה הזו לרשומה הקודמת!
  יפה לך צבעוני!
  בתור חובבת צבעים זועקים מאוד נהניתי מהזוג הזה. הדף השני פשוט מדהים, שמרתי לי אותו ואני בהחלט אשתמש במבנה שלו. לעשות דפים גבריים זה כל כך קשה ואת פשוט אלופה בזה!

  השבמחק
 2. סאלי, המינימליזם שלך מקסים בעיני. יש בדפים שלך פשטות ונקיון, בלי להעמיס ובלי להתייפייף. נהדר!
  חג שמח, דורלי

  השבמחק